Najpiękniejsze Suknie Ślubne

Uwielbiam sprowadzać nowości do Świata Sukni Ślubnych.

Justin Aleksander SIGNATURE 2016 oferuje eleganckie i nowoczesne suknie ślubne z wykwintną dbałością o szczegóły.

Kolekcję sukni ślubnych Sincerity 2016 zaprojektowaliśmy tak, aby każda Panna Młoda miała swój bajkowy moment!

Kolekcja sukien ślubnych Sweetheart 2016 prezentuje zalotne, zabawne, a przede wszystkim urodziwe suknie ślubne! Kolekcja 2016 to flirt, zabawa i radość!

Panna Młoda w poszukiwaniu sukni romantycznej, wyrafinowanej i z nutą sielskiego klimatu.

Justin Alexander 2015

Kolekcja sukni ślubnych Justin Aleksander 2016 oferuje suknie inspirowane stylem vintage, jak zawsze w bogatych tkaninach i w doskonałym wykonaniu.

Rosa Clara 2015

Haft na koronce z motywami kwiatowymi, błyszczące akcenty kamieni i sensacyjne linie pleców to kluczowe elementy nowej kolekcji od Rosy Clary na rok 2015. 

YolanCris 2015

Nowa kolekcja sukni 2015 YolanCris to kolekcja artystyczna inspirowana różnymi liniami, w których króluje styl boho-chic i to ona określa tę firmę od momentu jej powst

Justin Alexander 2015

Kolekcja Wiosna 2015 łączy elegancję i ponadczasowy romans, wszystko to aby stworzyć suknie, które zadowolą każdą narzeczoną , zarówno  eteryczną jak i pewną siebie.

Kolekcja Wiosna 2015 łączy w sobie klasyczne linie, zalotne akcenty i sugestywne szczegóły, dzięki którym Panna Młoda poczuje się pięknie i dziewczęco.

Rosa Clara

W 1995 roku mając za sobą znaczne doświadczenie w branży ślubnej, projektantka Rosa Clara zadecydowała, że może jeszcze wiele wnieść do tradycyjnego świata mody ślubnej w t