CafèWedding

Współpraca

Zapraszamy do współpracy specjalistów i firmy z branży ślubnej, do zaprezentowania swojej oferty i udziału w warsztatach dla narzeczonych.
UWAGA!!! - ilość miejsc ograniczona!

 

Usiądźcie wygodnie, zrelaksujcie się i cieszcie się planowaniem Waszego Wielkiego Dnia!

W CafeWEDDING znajdziecie bogatą ofertę najpiękniejszych zaproszeń ślubnych, druków okolicznościowych oraz dodatków weselnych, obszerną bibliotekę czasopism, książek, albumów fotograficznych i broszur, a także oferty najbardziej utalentowanych specjalistów z branży ślubnej z Trójmiasta i okolic.
Wiele informacji, inspiracji, pokazy i warsztaty ślubne z wykładami oraz prezentacjami przydatnymi w organizacji tego jednego z najpiękniejszych dni w Waszym życiu. Wszystko to w cudownej, rustykalnej atmosferze, przy muzyce, kawie i słodkich przekąskach.

Zorganizuj ślub swoich marzeń z CafeWEDDING!
Przyjdź i baw się organizowaniem ślubu. Mamy mnóstwo informacji na temat planowania ślubu, porad dla narzeczonych, doświadczony i przyjazny personel, który z przyjemnością zabierze Cię w podróż planowania ślubu.
Możesz także w zaciszu swojego domu, przeglądać naszą stronę internetową, na której znajdziecie filmy i profile najlepszych specjalistów ślubnych, kompletną listą artykułów w naszych sklepie. Dowiesz się na temat nadchodzących warsztatów.

CafeWEDDING to miejsce przyjazne Narzeczonym, miejsce magiczne, które da Wam inspiracje do zorganizowania wymarzonego ślubu.
CafeWEDDING - pozwólcie nam sobie pomóc w planowaniu.
 

Ponad to w CafeWEDDING będzie można zorganizować przyjęcie zaręczynowe, wieczór panieński, przyjęcie z okazji rocznicy ślubu, obiad lub małe przyjęcie weselne itp. z menu ustalonym indywidualnie z jednej z trójmiejskich restauracji.