Blog

Współpraca

Zapraszamy do współpracy specjalistów i firmy z branży ślubnej, do zaprezentowania swojej oferty i udziału w warsztatach dla narzeczonych.
UWAGA!!! - ilość miejsc ograniczona!

Impreza zupełnie inna niż tradycyjne targi ślubne. Zaproszone firmy pokazują świeże, odważne i kreatywne podejście do oferty ślubnej. Firmy te inspirują i wytyczają trendy.

Miało być leśnie i elegancko.
I tak też było.
Pierwsza moja myśl… jak mam tego dokonać? Potem już poszło.
Dużo zieleni pod koniec lata?
Czy to możliwe?
Peonie we wrześniu w dobrej cenie?

Styl rustykalny zawdzięcza swoją nazwę angielskiemu słowu „rustic”, co oznacza „wiejski”, „swojski”, „chłopski”. Dzisiaj styl rustykalny gości na wielu weselach i jest nadal wiodącym trendem na najblizszy sezon 2017.

5 czerwca w CafeWEDDING odbyło się wydarzenie wyjątkowe, inne niż wszystkie. Wydarzenie pełne estetyki, dobrego smaku i inspiracji. Przeciwstawiające się temu co tradycyjne.
Dedykowane miłośnikom stylu rustykalnego, eco chic i boho.

Już za półtora tygodnia odwiedzę 

Sala w stylu rustykalnym - wynajem na uroczystości okolicznościowe.
Przyjęcia, obiady weselne, jubileusze, urodziny, wieczory panieńskie, koncerty...

Od lat wesele w stylu wiejskim, rustykalnym, z elementami ludowości pozostaje największym hitem wśród par młodych, nie tylko na wsiach, ale także w dużych ośrodkach miejskich.

Dziś jestem w Krakowie a dokładniej w Śmiłowicach, w pięknym Pałcu. Czeka tu na mnie przedstawiciel firmy Wilvorst, z którym będę miał przyjemność wybrać garnitury z nowej kolecji i przeszkolić się w tym temacie. Bardzo dużo informacji. Mnóstwo wzorów, tkanin i możliwości.

Byliśmy obecni na planie nowego projketu salonu Celebrity BRIDAL. Nagrywany był pierwszy odcinek programu Celebrity BRIDAL S.O.S.